Polski aktor Paweł Sakowski w serialu Gra o Tron
Sierpień 13, 2018
Gra o Tron - jak powstają efekty specjalne
Gra o Tron – jak powstają efekty specjalne
Sierpień 20, 2018

Gra o Tron ulubionym serialem piratów

gra o tron ulubionym serialem piratów

Gra o Tron pozostaje nadal jednym z najbardziej ulubionych serialów ostatnich lat. Aktorzy tacy jak Peter Dinklage, Nikolaj Coster-Waldau, Lena Headey, Emilia Clarke, Kit Harington, Maisie Williams i Sophie Turner to ulubieńcy rzeszy fanów. Ciekawe postacie, szybkie i nieoczekiwane zwroty akcji, świat magii i fantastyki, w którym wszystko jest możliwe oraz piękne scenerie, od kilku lat przyciągają przed ekran prawdziwych serialomaniaków.

Czym przyciągają losy bohaterów?

Serial Gra o Tron to nic innego jak adaptacja Pieśni lodu i ognia Georga R.R. Martina. Serial już od 7 sezonów przyciąga widzów HBO, a w przyszłym roku premierę będzie miał sezon ósmy, ostatni. Całość opowieści osadzona jest na kontynencie Westeros przypominającym średniowieczną Europę. W ogólnym zarysie cała opowieść osadza się na losach siedmiu rodzin próbujących przejąć całą krainę w swoje panowanie. Wszyscy bohaterowie serialu są postaciami niezwykle intrygującymi i o żadnym nie można powiedzieć w 100% czy jest zły czy dobry. Koleje epizodów dostarczają widzowi niespodziewanych zwrotów akcji, a ulubiony dotąd bohater w przeciągu jednej decyzji zostaje nieoczekiwanie czarnym charakterem. Widz nie jest także pewny, kto z bohaterów jest tym głównym- faworyci nieraz giną w akcjach w zawrotnym tempie i zostawiają widza z niedowierzaniem. Poza tym świat magii, ciekawych stworów, smoków, nadprzyrodzonych zdolności, czynią z Gry O Tron niejako bajkę dla dorosłych, którą bardzo dobrze się ogląda i która zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie.

Niechlubne rankingi

Serial Gra o Tron doczekał się jednak niechlubnych rankingów. Jak pokazują badania BitTorrent zajmuje on pierwsze miejsce wśród najczęściej ściąganych nielegalnie seriali. Ta tendencja się utrzymuje i serial ten pozostaje ulubionym serialem wśród internetowych piratów. Na kolejnych miejscach uplasowały się seriale The Walking Dead, Flash, Teoria Wielkiego Podrywu i Rick i Morty. Premiera finałowego serialu Gry o Tron planowana jest na 2019 rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok